Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 9 (83 resultaten)

Mevr. Anneke Wezel

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Roel Wever

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: september 2018 (2 maanden in dienst)

Mevr. Janny Vlietstra

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: september 2017 (1 jaar, 2 maanden in dienst)

Mevr. Anita Vink

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst gegaan: oktober 2018Uit dienst vanaf: januari 2019 (3 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Vervangt tijdelijk Eerste Kamerlid Bredenoord (zwangerschapsverlof).

Dhr. Lambert Verheijen

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Wouter van Zandbrink

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PvdA
Aantal zetels: 8
In dienst sinds: februari 2018 (9 maanden in dienst)

Dhr. Gom van Strien

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: juni 2011 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Woordvoerder:
Gom van Strien is voorzitter van de Eerste Kamercommissie voor de Verzoekschriften. Hij is woordvoerder Financiën.

Dhr. Marnix van Rij

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Luuk van Luijk

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2016 (2 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Mevr. Floriske van Leeuwen

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: Partij voor de Dieren
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: oktober 2018 (1 maand in dienst)